• Velmi oslabený tým starších žáků statčně bojoval v posledním soutěžním utkání podzimu v Klíčanech, kde ve sváteční den 28. 10. vedl v poločase 2:0, ve druhém poločase však jako by došla našim klukům bojovnost a odjeli s porážkou 2:3.
  • Připomínáme všem členům TJ Slavia konání členské schůze dne 24.10.2018 od 18:00 hodin v restauraci U Henců.
  • V přímém souboji o první místo tabuky naši kluci neuspěli a prohráli s nahecovanými hosty z Klecan 0:3.
  • První ztráta bodů, v neděli 30.9. po nemastném výkonu jen remíza s SK Vyžlovka 0:0, a to na domácím hřišti.
  • Nečekaně vyrovnaný zápas obrátili kluci ve svůj prospěch až ve druhém poločase. Po poločase 0:2 nakonec vítězství 3:2. Hráno v neděli 23.9.2018.
  • Ahoj kluci, ještě jednou se vrátím k dnešnímu zápasu. Pochvala samozřejmě patří všem, i když někomu to šlo víc a někomu míň. Rád bych ale hlavně vyzdvihl, že fungujete jako parta. A i když jsme dneska vyrobili několik hrůzostrašných kiksů, tak oceňuji, že jste Honzovi ani Filipovi nic nevyčítali a nakonec i oni výrazně pomohli k vítězství 6:4.
    Jan Paroulek
  • V neděli 9.9. si kluci opět zastříleli, soupeře z Kostelce nad Černými lesy porazili 17:0!
  • Týmem Sparta - dívky U15 jsme byli osloveni k sehrání přípravného utkání. Hrálo se na hřišti TJ Slavia Louňovice 1.9.2018. Potěšil nás výslekdek 2:1 v náš prospěch. Oba góly vstřelil Honza Richter. Fotky naleznete v galerii.
  • V pondělí 27.8.2018 jsme v prvním soutěžním zápase nové sezóny porazili tým Vyžlovky na jejich hřišti 12:0.